Lord of the Rings Two Towers

Gameboy Advance Games
4.0 - 1 review
23.95
niet op voorraad | help

we kunnen je een mailtje sturen
als het product weer leverbaar is
|

Onze Gameboy Advance Games

Lord of the Rings Two Towers - Gameboy Advance Game

De game Lord of the Rings Two Towers voor de Gameboy Advance is origineel van Nintendo met ook een origineel label.

Er zijn zeker voor de duurdere Gameboy Advance games een hoop reproductie cartridges in omloop, die soms aan de buitenkant nauwelijks van echt te onderscheiden zijn, maar je kunt er bij ons dus gerust op zijn dat je altijd een originele game ontvangt.

Regio en Taal

Tenzij anders vermeld is Lord of the Rings Two Towers speelbaar in het Engels en/of Nederlands. Mocht dit niet zo zijn, dan staat er altijd (German), (French), (Spanish), of een andere taal in de naam van het product vermeld.

De Gameboy Advance is niet regio-exclusief, dus je kunt dus zowel Europese als Amerikaanse games op je Gameboy Advance spelen. Wij maken dan ook geen onderscheidt in de PAL of NTSC versie.

Lord of the Rings Two Towers spelen op meerdere Consoles

Lord of the Rings Two Towers is uitgebracht voor de Gameboy Advance en kan gespeeld worden op alle modellen Gameboy Advance en ook op sommige modellen Nintendo DS.

  • Gameboy Classic
  • Gameboy Color
  • Gameboy Advance
  • Gameboy Advance SP
  • Gameboy Advance Micro
  • Nintendo DS Original
  • Nintendo DS Lite
  • Nintendo DSi
  • Nintendo 3DS

Bescherming

De game wordt geleverd in plastic protection bag om je pareltje goed te beschermen. 💎

Staat van het Product

Standaard Variant van Lord of the Rings Two Towers

Dit is de standaard variant van de Lord of the Rings Two Towers. Dat betekent dat het product qua uiterlijk in goede staat is. De minder mooie exemplaren worden verkocht als budget variant.

Tweedehands Lord of the Rings Two Towers

Net als bijna ons hele assortiment, heeft ook deze Lord of the Rings Two Towers eerder een ander baasje gehad.

Wij hebben hem uitgebreid getest en schoongemaakt en waar nodig hebben we onderdelen vervangen. Je kunt dus wat gebruikssporen verwachten - karakter heet dat ☺️ - en het product is altijd volledig functioneel.

Net als op ons hele assortiment, krijg je ook op Lord of the Rings Two Towers standaard 12 maanden garantie.

Lees meer over wat je kunt verwachten van de staat van onze Gameboy Advance Games en over onze garantie.

Duurzaam en Voordelig

Ook dit pareltje is weer helemaal klaar voor een volgend avontuur bij jou.

Jij ervaart de zekerheid en het gemak dat je gewend bent van online shoppen, maar dan met tweedehands producten. Jij wint. Je portemonnee wint. De vorige eigenaar wint. Het milieu wint. Iedereen wint. 😃

Reviews over Lord of the Rings Two Towers

4.0 - 1 review
Schrijf review

Dit is een stoere game voor fans van de film met veel actie.

The Lord of the Rings The Two Towers is een actie game die gebaseerd is op de film van The Lord of the Rings: The Two Towers. Je vecht tegen heel veel orcs en speelt met bekende helden zoals Aragorn Legolas en Gimli. De gevechten zijn snel en soms best moeilijk. Het spel lijkt op andere actie games uit die tijd maar deze voelt extra gaaf omdat het echt lijkt op de film en je bekende plekken ziet.

Jamie - 4 maanden geleden - zie alle reviews van Jamie »

Fantastische site! Goede instructies om zelf je oude supernintendo controllers schoonmaken te maken en onderdeeltjes re vervangen. Supersnelle verzend...

Hanna
1 maand geleden

Jeeh mijn 8bit doet het weer. Snel verzonden en de juiste onderdelen om je console weer tot leven te wekken :). Ook heb ik telefonisch contact gehad e...

Saskia
1 week geleden

Super service en schappelijke prijzen. Telefoon wordt snel en persoonlijk opgenomen, mijn issue werd vriendelijk opgelost 👌

Michael
1 maand geleden

Jullie zijn respectvol, vriendelijk, grappig (jullie mailtjes maken me dikwijls aan het glimlachen, schitterend 🤗). Als iets onduidelijk is maken jul...

Evy
4 weken geleden

Super snelle afhandeling van mijn bestelling en ben heel blij met de producten die ik heb ontvangen!

Claire
1 maand geleden

Enorm tevreden over de bestelling en levering. Er was bv een fout gebeurd met mijn coins waardoor deze ineens verdwenen waren en dit werd binnen de da...

Dennis
6 dagen geleden

Heel tevreden! Mijn dochter wilde heel graag een gameboy, dus heb ik mijn oude Gameboy original opgeduikeld. Er zaten lijnen in het scherm en er was w...

Emmi Visser
1 week geleden

Verzorgde afhandeling van de bestelling, volgens afspraak.

Marjolein K
1 maand geleden

Jullie geven ons een 9.4
met 7,208 reviews op Webwinkelkeur Webwinkelkeur Logo

|
ongefilterde,
echte klantverhalen

verkoopdoos winkelmandje user fire tv circle gamepad star checkmark checkmark circle search lock